R-134A може да допре за R22 R12 за ладење 2-во-1 Страна шише со шишиња Отворен вентил 1/4 SAE & 1/2 ACME Комплет за алатки за ладилнички ладилни средства, комплет за алатки за прист?
Новак

R-134A може да допре за R22 R12 за ладење 2-во-1 Страна шише со шишиња Отворен вентил 1/4 SAE & 1/2 ACME Комплет за алатки за

DEN 302.40

Во достапна форма

[Fitment] Ладилното средство може да се вклопи во вентилот за лименки за полнење на маслото за климатизација вклучени R134 A R22 & ​​R12 Monifold System Завршени со вентили за услуги / пристап / вентил Шредер, или американски вентил што се навој во пареа. [Големина] Тема x OD : 1/4 '' SAE X 1/4 '' O. Должина : x 4 "стебло, дебелина на цевката : 0,027", зафатот "стил на стил" е лесен за употреба и има позитивна брава за заклучување за да се обезбеди безбеден ангажман. Тема : 1/2 "ACME MALE и 1/4" SAE машки, големина на дупка : 60,5 mm (2-3/8 ") и 68мм (2-11/16”). [Премиум квалитет] Оваа страна од 2-во-1 може да се изработи од издржлива, супер цврста пластика со метална игла за шарки што додава дополнителна јачина на оваа критична локација. Капаците се изработени од бакар, им се обезбедува отстранувач на јадрото и имаат внатрешно гума О-прстен, 100% тестирани пред испорака. [Функција] Овие вентили обично се користат за да имаат лесен пристап до системите за вакуум, полнење, преглед на притисок и други апликации. [Пакетот вклучува] 1pc x 2-во-1 страна може да допре. Вентили за сервисирање/ пристап до 10 парчиња x. Ако имате проблем или загриженост, слободно контактирајте не. [Fitment] Ладилното средство може да се вклопи во вентилот за лименки за полнење на маслото за климатизација вклучени R134 A R22 & ​​R12 Monifold System. Завршени со вентили за услуги / пристап / вентил Шредер, или американски вентил што се навој во пареа. [Големина] Тема x OD : 1/4 '' SAE X 1/4 '' O. Должина : x 4 "стебло, дебелина на цевката : 0,027", зафатот "стил на стил" е лесен за употреба и има позитивна брава за заклучување за да се обезбеди безбеден ангажман. Тема : 1/2 "ACME MALE и 1/4" SAE машки, големина на дупка : 60,5 mm (2-3/8 ") и 68мм (2-11/16”). [Премиум квалитет] Оваа страна од 2-во-1 може да се изработи од издржлива, супер цврста пластика со метална игла за шарки што додава дополнителна јачина на оваа критична локација. Капаците се изработени од бакар, им се обезбедува отстранувач на јадрото и имаат внатрешно гума О-прстен, 100% тестирани пред испорака. [Функција] Овие вентили обично се користат за да имаат лесен пристап до системите за вакуум, полнење, преглед на притисок и други апликации.

Главните карактеристики

Item:
Service/ Access Valves Material

Избор на клиент