G&засилувач;J Сала Алатки L0238BM Hss Powerbor Блумакс Прстенест Секач, 2 Должина На Сечење, 15/16 Дијаметар На Предметот, 3/4 Дијаметар На Стеблото
Новак

G&засилувач;J Сала Алатки L0238BM Hss Powerbor Блумакс Прстенест Секач, 2 Должина На Сечење, 15/16 Дијаметар На Предметот, 3/4

DEN 3.33

Во достапна форма

Завршувањето на перформансите на блумакс нуди подолг век на траење на алатот и подобрена заштита од корозија Дизајниран за Употреба На магнетна вежба за вежбање и основни вежби. Алатките G&J Hall Powerbor Прстенест Секач со завршница за изведба На Blumax нуди подолг век на траење на алатот и подобрена заштита од корозија.

Главните карактеристики

Избор на клиент