Keo Milling 05151 Straight Cutter за мелење на заби, Б Стил, 1 Ширина, 1-1/4 Арбор дупка, 24 заби, 3 Дијаметар на сечење, HSS, калај облога, стандарден пресек
Новак

Keo Milling 05151 Straight Cutter за мелење на заби, Б Стил, 1 Ширина, 1-1/4 Арбор дупка, 24 заби, 3 Дијаметар на сечење, HSS, калај облога,

DEN 404.80

Во достапна форма

Општа намена Дополнителни заби за подобрена завршница. Одлично за тенки wallидни делови, прекинати намалувања или барања за завршување. Земја на потекло : Соединетите држави. Дополнителни заби за подобрена завршница. Одлично за тенки wallидни делови, прекинати намалувања или барања за завршување. Земја на потекло : Соединетите држави. M42 Cobalt Side Milling Cutter- Staggered Ceo Ceo Milling Cutters е признат лидер на пазарот во САД за секачи за мелење. Ние ги користиме највисоките стандарди за контрола на квалитетот за да произведеме секачи за мелење.

Главните карактеристики

Избор на клиент