Среќен Коњски Автомобил Внатрешни Јаглеродни Влакна За Ni-ssan 350Z 2003-2006 Автомобил Внатрешни Јаглеродни Влакна Декорација Налепница Додатоци
Новак

Среќен Коњски Автомобил Внатрешни Јаглеродни Влакна За Ni-ssan 350Z 2003-2006 Автомобил Внатрешни Јаглеродни Влакна Декорација Налепница

DEN 1185.60

Во достапна форма

? [ Применливи модели] : Компатибилен Со Ni-ssan 350 Z 2003-2006, авто делови, прилагодени во оригиналната големина на автомобилот ? [Ефективна Заштита] : овој производ е поставен на внатрешноста на автомобилот, го украсува вашиот автомобил, го подобрува монотониот изглед на оригиналниот автомобил и го прави вашиот автомобил да изгледа кул, врвен и луксузен. ? [Висококвалитетен материјал] : Изработен од висококвалитетен материјал од јаглеродни влакна (мек). Текстурата на површината е јасна, мека, лесна, издржлива и отпорна на гребење. Обезбедете му на вашиот автомобил врвен и модерен декоративен стил за да го заштитите вашиот автомобил од надворешни оштетувања. ? [Лесно за инсталирање] : нашата декорација на производот е лесна за инсталирање и употреба. Исчистете ја инсталацијата однапред, поправете го производот во правилна положба и добро поправете го. ? [Клиент Сервер] : ние обезбедуваме 24-месечна услуга за обезбедување квалитет. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи пред или по купувањето, слободно контактирајте не. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. ? [ Применливи модели] : Компатибилен Со Ni-ssan 350 Z 2003-2006, авто делови, прилагодени во оригиналната големина на автомобилот. ? [Ефективна Заштита] : овој производ е поставен на внатрешноста на автомобилот, го украсува вашиот автомобил, го подобрува монотониот изглед на оригиналниот автомобил и го прави вашиот автомобил да изгледа кул, врвен и луксузен. ? [Висококвалитетен материјал] : Изработен од висококвалитетен материјал од јаглеродни влакна (мек). Текстурата на површината е јасна, мека, лесна, издржлива и отпорна на гребење. Обезбедете му на вашиот автомобил врвен и модерен декоративен стил за да го заштитите вашиот автомобил од надворешни оштетувања. ? [Лесно за инсталирање] : нашата декорација на производот е лесна за инсталирање и употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент