4 Парчиња Колаж Туш Завеса Сет Бања Додатоци Туш Завеси И Мат Тепих Тоалет Декор Подарок 70, 8Х70, 8 Инчи
Новак

4 Парчиња Колаж Туш Завеса Сет Бања Додатоци Туш Завеси И Мат Тепих Тоалет Декор Подарок 70, 8Х70, 8 Инчи

DEN 0.67

Во достапна форма

ГОЛЕМИНИ ИНФОРМАЦИИ : големина на завеса за туширање : 180х180см/71х71 инчи, големина на тепих за бања : 75х45см/30х18 инчи, големина на капакот на тоалетот : 37х45см/15х17 инчи, големина На тепих Во Форма У : 35х45/14х18 инчи Во ПАКЕТОТ вклучени СЕ сите 16 ПАРЧИЊА. Ќе добиете : 1 компјутер туш завеса; 1pc Правоаголник Мат; 1 Компјутер U Форма Мат; 1 Компјутер Капакот На Тоалетот; 12 ПАРЧИЊА/C-облик куки. Нашата стока е изобилна за да можеме да ја испратиме што е можно поскоро. завесата за туширање е изработена од полиестерска ткаенина, има добар водоотпорен ефект, душеците за бања се направени од фланелен, Нелизгачки, издржуваат влажна средина за бања. Водоотпорни И Анти Лизгачки Килими За Бања Изработени Од висококвалитетни полиестерски влакна и пластично дно од цвет од слива. Се одликува со не-лизгање, го одржува килимот за капење на место, дури и кога е влажен, дека нема да се лизне или лизга за да ве одржува посигурни и пријатни. Мек допир, конструиран за брзо апсорбирање на водата и брзо се суши. Слободен Куки 1 PC Правоаголник Мат; 1 Компјутер U Форма Мат; 1 Компјутер Капакот На Тоалетот; 12 ПАРЧИЊА/C-облик куки. Нашата стока е изобилна за да можеме да ја испратиме што е можно поскоро. завесата за туширање е изработена од полиестерска ткаенина, има добар водоотпорен ефект, душеците за бања се направени од фланелен, Нелизгачки, издржуваат влажна средина за бања. Водоотпорни И Анти Лизгачки Килими За Бања Изработени Од висококвалитетни полиестерски влакна и пластично дно од цвет од слива. Се одликува со не-лизгање, го одржува килимот за капење на место, дури и кога е влажен, дека нема да се лизне или лизга за да ве одржува посигурни и пријатни. Мек допир, конструиран за брзо апсорбирање на водата и брзо се суши. Бесплатни Куки И Лесни За Инсталирање ние ви нудиме 12 куки . Не треба да се грижите за тоа како да го инсталирате. Можете да го користите овој комплет за завеси за туширање за украсување на вашата бања, дневна соба, спална соба и секој простор што ви се допаѓа.

Главните карактеристики

Избор на клиент