Добар Држач За Чистење На Тоалетот Алатки За Бања Четка Држач За Четки За Делфини Домашен Чувар Производи За Бања Корпа За Отпадоци Од Бања
Новак

Добар Држач За Чистење На Тоалетот Алатки За Бања Четка Држач За Четки За Делфини Домашен Чувар Производи За Бања Корпа За Отпадоци

DEN 2.67

Во достапна форма

Удобен Дизајн На Рачката] Рачката На Четката За Тоалет Е Изработена од Цевка Од Нерѓосувачки Челик и Пп Материјал, Дизајнот На Рачката Што не се лизга Со Дебел крај Е Comfortableономски и Удобен за Држење, Што Може Четката За Тоалет Од Лизгање За Време На Употребата, А Дизајнот На Долгата Рачка Може Да Ги Извалка Рацете За Време На Чистењето. Енергија И Време За Чистење, Што Го Прави Чистењето На Тоалетот Поефикасно И Полесно. 360°Гумена Четка Глава] Меките Влакна ТПР (термопластична Гума) Нема да ја Изгребат Површината на Тоалетот. Силиконските Влакна Имаат Добра Способност За Чистење, Можат Да Влезат Во Тоалетното Седиште,. Добар Држач За Чистење На Тоалетот Алатки За Бања Четка Држач За Четки За Делфини Производи За Домашна Чувар Бања Ѓубре Кандобар Држач За Чистење Тоалет Алатки За Бања Четка Држач За Четки За Делфини Домашна Стража Производи За Бања Материјал : Пластична Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.

Главните карактеристики

Избор на клиент