ТОАЛЕТ БИЕНКА Со Држач Поставена Долга Рачка Ѕидна Четка За Чистење Монтирана На Ѕид за Чистење На Бања И Клип За Складирање
Новак

ТОАЛЕТ БИЕНКА Со Држач Поставена Долга Рачка Ѕидна Четка За Чистење Монтирана На Ѕид за Чистење На Бања И Клип За Складирање

DEN 2.00

Во достапна форма

Висококвалитетни материјали, силни, водоотпорни, издржливи и отпорни на абење Неговите влакна се нежни, флексибилни и имаат добра способност за чистење. Цврста структура, добра издржливост и добра способност за чистење. Совршен додаток за чистење на домаќинствата. Тоалетот е мал и компактен, така што не троши простор во бањата; можете исто така да ја закачите четката за да се исуши и да ја чувате на основата; многу погодно за следна употреба. Висококвалитетни материјали, силни, водоотпорни, издржливи и отпорни на абење. Неговите влакна се нежни, флексибилни и имаат добра способност за чистење. Цврста структура, добра издржливост и добра способност за чистење. Совршен додаток за чистење на домаќинствата. Тоалетот е мал и компактен, така што не троши простор во бањата; можете исто така да ја закачите четката за да се исуши и да ја чувате на основата; многу погодно за следна употреба. BIENKANotice : 1. Ве молиме внимателно проверете ја големината и бојата на предметот пред да го купите. Освен производите прикажани на фотографиите на производот, не се вклучени други ставки. Ве молиме имајте предвид дека поради различни монитори, може да има мали разлики во бојата, ве молиме разберете.

Главните карактеристики

Material:
Silicone + Plastic
Category:
Cleaning Tools
Features:
high quality, durable, concise, and wear-resistant
Application:
Bathroom
Size:
as shown
Color:
white/green
Package Contents:
1* toilet brush + 1* base :

Избор на клиент