Бања Мат Врата Килими Подот Мат Бања Тепих Шумски Силуети Ела Печатење Декоративни Затворен Отворен 23, 6х15, 7 инчи
Новак

Бања Мат Врата Килими Подот Мат Бања Тепих Шумски Силуети Ела Печатење Декоративни Затворен Отворен 23, 6х15, 7 инчи

DEN 3.00

Во достапна форма

Квалитетни Материјали : Точка пластично дно и корално руно, нелизгачко дно, без оштетување на подот, многу издржливо, отпорно на нечистотија, без капење, без избледување, еколошки и без вкус Големина На Подлога за бања : 23, 6х15, 7 инчи (59, 9х39, 88 см). Функционалност : Абсорбента и издржлива подлога за врата,Премиум влезна подлога-ефикасно блокирајте ја нечистотијата, влагата и нечистотијата пред да стигнете до подот во домот или канцеларијата. Безбедност : пластичното дно и работ на нелизгачката точка безбедно ја фиксираат подлогата на вратата на место за време на употребата и спречуваат сопнување. Повеќекратна Употреба : овој кариран тепих има многу шик и трендовски изглед совршен за надворешна, кујна, бања, спална соба, влез, ходници и пошироко користен за сите временски услови надворешна внатрешна влезна врата, задна врата,врата од тремот, гаража,спална соба, влезен пат, врата, перална, дневна соба, двор, штала, канцеларија, индустриска, комерцијална зделка со голем сообраќај внатре. Постојат многу одлични намени за нашите душеци. Создадете поканувачки начин за влез за да ги пречекате сите ваши гости; користете различни наши сезонски дизајни за да наздравите за празниците во секоја соба од вашата куќа; ставете како креативен акцентен килим во секое фоаје. Вашите миленици може дури и да тврдат дека душеците се нивното ново омилено место за да ја чуваат вашата куќа! Со стотици дизајни имаме многу убави душеци за избор затоа купете една како уживање за себе или двојка како подароци за најблиските!Надворешна и Внатрешна Употреба : овој издржлив тепих за влез на вратата може да се користи влезна врата, влезен пат во дворот, гаража на тремот, градина, лоби, куќа на фарма, канцеларија, бања.

Главните карактеристики

Избор на клиент