Гуојм Тоалет Четка Држач Тоалет Четка И Држач Сет, Бања Тоалет Почиста Четка Тоалет Сад Четки Со Нелизгачки Рачка И Брзо Сушење Носителот Тоалет Сад Четка И Држач
Новак

Гуојм Тоалет Четка Држач Тоалет Четка И Држач Сет, Бања Тоалет Почиста Четка Тоалет Сад Четки Со Нелизгачки Рачка И Брзо Сушење Носителот Тоалет

DEN 1247.84

Во достапна форма

Четка И Држач За Тоалетна Чинијачетка и држач за Чинија е совршена за чистење и одржување на бањата Држачот дискретно ја крие четката кога не се користи. Идеален за гостинска бања, мастер бања, канцелариска бања и многу повеќе!. 360° сферични тврди влакна главата на четката, влакната се доволно тврди, силна моќ на деконтаминација, недеструктивна чиста површинска глазура. Удобна и Цврста Рачканашата четка за тоалет е дизајнирана со handономска нелизгачка рачка која е лесна и удобна за држење, што одлично ви заштедува напор при чистење на тоалетот. Изработена од водоотпорен пп и материјал од нерѓосувачки челик, рачката на четката за чистење тоалет е поцврста и издржлива, без ' рѓа. Рачка од нерѓосувачки челик, силна и отпорна на абење, нерѓосувачки челик 201, дебел и не тежок, лесен и лесен за држење, чист и не валкан. Шуплива текстура, убава и издржлива, текстура против риби, природна боја, убава кога се става во бањата. Четка И Држач За Тоалетна Чинијачетка и држач за Чинија е совршена за чистење и одржување на бањата. Држачот дискретно ја крие четката кога не се користи. Идеален за гостинска бања, мастер бања, канцелариска бања и многу повеќе!. 360° сферични тврди влакна главата на четката, влакната се доволно тврди, силна моќ на деконтаминација, недеструктивна чиста површинска глазура. Удобна и Цврста Рачканашата четка за тоалет е дизајнирана со handономска нелизгачка рачка која е лесна и удобна за држење, што одлично ви заштедува напор при чистење на тоалетот. Изработена од водоотпорен пп и материјал од нерѓосувачки челик, рачката на четката за чистење тоалет е поцврста и издржлива, без ' рѓа. Рачка од нерѓосувачки челик, силна и отпорна на абење, нерѓосувачки челик 201, дебел и не тежок, лесен и лесен за држење, чист и не валкан. Шуплива текстура, убава и издржлива, текстура против риби, природна боја, убава кога се става во бањата. Ergономските рачки го олеснуваат чистењето и намалувањето на времето за чистење.

Главните карактеристики

Избор на клиент