QWEZXC Мали Интелигентни Автоматски Сензор Сапун Диспензерот Пена Перење Мобилен Телефон Бања За Домаќинство Пена Сапун Диспензерот
Новак

QWEZXC Мали Интелигентни Автоматски Сензор Сапун Диспензерот Пена Перење Мобилен Телефон Бања За Домаќинство Пена Сапун Диспензерот

DEN 2.00

Во достапна форма

Инфрацрвен Сензор : прецизна технологија за инфрацрвено сензори, ставете ја раката под сензорот, пумпата автоматски ќе испушта пена, ќе спречи директен контакт што доведува до вкрстена инфекција, безбеден и чист Брзо И Научно Пенење : опсег На волумен На Научно пенење од 3-10см и брзина на пенење на 0,5 секунди, обезбедувањето создава богата и извонредна пена за отстранување на дамките и мрсната нечистотија. Заштитна функција : овој диспензер за сапун има заштита од истекување на течност против фрлање, спречување на лажна индукција, отпорна на влага, е многу практичен за употреба. Заштедете повеќе пари : Издвојте Го Макс. 1мл течност, елиминирање на отпадот и нередот на работната површина. 350мл дополнителен голем капацитет, идеален за лосиони, шампони, течни сапуни или средства за дезинфекција итн. Широка употреба : овој автоматски диспензер за сапун е совршен за кујна и бања дома, а може да се користи и за градинки, хотели, деловни згради итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент