Симпатична Пингвини Роденден Памук Носителот Бања Контејнери Тегли Со Капаци Постави Памук Топката Рампа Круг Држач Тегла За Памук Топката Круга Брис Соли Конец Б
Новак

Симпатична Пингвини Роденден Памук Носителот Бања Контејнери Тегли Со Капаци Постави Памук Топката Рампа Круг Држач Тегла За Памук

DEN 303.84

Во достапна форма

€●ИДЕАЛЕН КОНТЕЈНЕР за СКЛАДИРАЊЕ на ГОЛЕМИНА q : нашите тегли за бања се мерат : 475 (D) СО капак, големината без капакот Е : 3. Две пакувања за избор : 2 пакувања / 4 пакувања. Идеален за складирање и организирање мали предмети како памучни брисеви, памучни топчиња, забен конец и лесен за чување и пристап. €®ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ПЛАСТИКА q : Чистите тегли за бања се направени од пластика, со мазни рабови, тенки и издржливи. Тоа нема да се скрши како стакло, и побезбедно за употреба. Проѕирен дизајн, јасно можете да ја видите внатрешноста. Горниот капак и телото може да се вклопат совршено, отпорен на прашина и водоотпорен, лесен за отворање и затворање, складирање и пристап. €_СКЛАДИРАЊЕ и ОРГАНИЗАЦИЈА : теглите за бања се идеални за складирање и организирање мали предмети како што се памучни брисеви, памучни топчиња, памучни влошки, соли за капење, пенкала, штипки, лакови, гумени ленти, клипови за хартија, копчиња итн. Овозможувајќи Ви Лесно да најдете предмети и да ги одржувате чисти и хигиенски. Одржување на бањи, суети чисти и уредни. €_ПРЕКРАСНИ УКРАСИ за ДОМОВИ : Стилските тегли за бања имаат проѕирен дизајн, со убаво отпечатени на телото, а содржината може јасно да се види, комбинирајќи ја убавината и организацијата. Обезбедува доволно простор за складирање на мали суштински и одговара на вашиот стил на декор на домот, тој е идеална декорација на домот. €€100% ГАРАНЦИЈА за ЗАДОВОЛСТВО : ние сме посветени да им обезбедиме на клиентите производи и услуги со најдобар квалитет, доколку имате какви било прашања или незадоволство од производите, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе одговориме во рок од 24 часа и ќе ви обезбедиме Задоволителна Програма за решенија. €●ИДЕАЛЕН КОНТЕЈНЕР за СКЛАДИРАЊЕ на ГОЛЕМИНА q : нашите тегли за бања се мерат : 4.75 (D) СО капак, големината без капакот Е : 3. Две пакувања за избор : 2 пакувања / 4 пакувања. Идеален за складирање и организирање мали предмети како памучни брисеви, памучни топчиња, забен конец и лесен за чување и пристап. €®ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ПЛАСТИКА q : Чистите тегли за бања се направени од пластика, со мазни рабови, тенки и издржливи. Тоа нема да се скрши како стакло, и побезбедно за употреба. Проѕирен дизајн, јасно можете да ја видите внатрешноста. Горниот капак и телото може да се вклопат совршено, отпорен на прашина и водоотпорен, лесен за отворање и затворање, складирање и пристап. €_СКЛАДИРАЊЕ и ОРГАНИЗАЦИЈА : теглите за бања се идеални за складирање и организирање мали предмети како што се памучни брисеви, памучни топчиња, памучни влошки, соли за капење, пенкала, штипки, лакови, гумени ленти, клипови за хартија, копчиња итн. Овозможувајќи Ви Лесно да најдете предмети и да ги одржувате чисти и хигиенски. Одржување на бањи, суети чисти и уредни. €_ПРЕКРАСНИ УКРАСИ за ДОМОВИ : Стилските тегли за бања имаат проѕирен дизајн, со убаво отпечатени на телото, а содржината може јасно да се види, комбинирајќи ја убавината и организацијата. Обезбедува доволно простор за складирање на мали суштински и одговара на вашиот стил на декор на домот, тој е идеална декорација на домот. €€100% ГАРАНЦИЈА за ЗАДОВОЛСТВО : ние сме посветени да им обезбедиме на клиентите производи и услуги со најдобар квалитет, доколку имате какви било прашања или незадоволство од производите, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе одговориме во рок од 24 часа и ќе ви обезбедиме Задоволителна Програма за решенија.

Главните карактеристики

Избор на клиент