Зелена Завеса За Туширање Долга 84 Инчи Бохо Завеса За Туширање Шик Тафтувана Шеврон Текстура Шарена Ткаенина Завеса За Туширање Модерна Минималистичка Завеса за Т
Новак

Зелена Завеса За Туширање Долга 84 Инчи Бохо Завеса За Туширање Шик Тафтувана Шеврон Текстура Шарена Ткаенина Завеса За Туширање Модерна Минималистичка

DEN 1.00

Во достапна форма

●Екстра Долги Зелени Завеси За Туширање-барате завеса за туширање што е подолга од стандардните 72 инчи? Нашите екстра долги зелени завеси за туширање се совршено решение! Со димензии 72х84 инчи, овие завеси се совршени за подолги кади и области за туширање, држејќи ја водата од вашите подови и ви ја даваат потребната приватност Нашата најнова водоотпорна технологија ја одржува вашата бања уредна и сува. €Елегантен и Модерен Дизајн За Шик Изглед Q-овие зелени завеси за туширање имаат елегантен и модерен дизајн кој додава шик допир на декорот на вашата бања. Зелената боја ќе внесе чувство за природа во вашата бања, создавајќи освежувачка и мирна атмосфера. ●Зелена Текстура Двослојна Водоотпорна Завеса За Туширање ● - Оваа Долга Завеса За Туширање Усвои Ткаенина со Двојни слоеви,Ултра-текстура.Назад водоотпорна тпу ткаенина која е стручно избрана, допира мека и удобна. Нашите завеси за туширање се перат во машина, што го прави нивното чистење лесно, практично и без проблеми.Оваа одлична квалитетна завеса за туширање отпорна на вода дефинитивно вреди за цената, нема да зажалите!. ●Лесен За Инсталирање И Одржување-нашите екстра долги зелени завеси за туширање се лесни за инсталирање, со едноставни и јасни упатства вклучени во секој пакет. Тие доаѓаат со армирани шипки што ги прават лесни за закачување, обезбедувајќи сигурно и цврсто вклопување. Дополнително, нашите завеси за туширање се лесни за одржување, што бара минимален напор за да бидат чисти и да изгледаат одлично. ●Декор За Бања Инспириран од природата За Релаксирачки Простор-Трансформирајте ја вашата бања во релаксирачки и освежувачки простор со нашите екстра долги зелени завеси за туширање со жалфија. Со нивниот елегантен и модерен дизајн и висококвалитетна ткаенина, тие сигурно ќе станат фокусна точка на вашиот декор за бања. ●Екстра Долги Зелени Завеси За Туширање-барате завеса за туширање што е подолга од стандардните 72 инчи? Нашите екстра долги зелени завеси за туширање се совршено решение! Со димензии 72х84 инчи, овие завеси се совршени за подолги кади и области за туширање, држејќи ја водата од вашите подови и ви ја даваат потребната приватност. Нашата најнова водоотпорна технологија ја одржува вашата бања уредна и сува. €Елегантен и Модерен Дизајн За Шик Изглед Q-овие зелени завеси за туширање имаат елегантен и модерен дизајн кој додава шик допир на декорот на вашата бања.

Главните карактеристики

Избор на клиент