Зимски керамички држач за четкичка за заби, планински зајак траги на свеж снег Мали канџи шепите блиску шут, декоративен разноврсен countertop за бања, 4,5 x 2,7, јаглен сива
Новак

Зимски керамички држач за четкичка за заби, планински зајак траги на свеж снег Мали канџи шепите блиску шут, декоративен разноврсен

DEN 0.67

Во достапна форма

Вашата набавка ќе им помогне на жртвите на неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние донираме процент од нашиот профит на локалните невладини организации кои помагаат во напорите за помош на земјотреси Големина - 4,5 "висина и 2,7" ширина. Доволно големи за да собере повеќе четки за заби, до 4. Материјал - Бела сјајна керамика. Издржлив и здрав. Доволно тешки за да застане уште кога ќе се наполни. Карактеристики - машина за перење, лесен за чистење. Повеќенаменска декоративна чаша за организатор на countertop. Разновидно - одлично решение за складирање на четка за заби, алатка за шминка, паста за заби, пинцети. Печатено - завиткани високи модели на технологија. Гордо дизајниран, исто така, можете да создадете уредни и рафинирани потрага по кујната, канцеларијата или спалната соба. Складирање на вашите лажици, четки, уништувачи и сите видови сребрени производи со оваа чаша за керамички организатор. Во канцеларијата или занаетчиската соба, организирајте ги пенкалото и моливи, четки за бои или сите видови канцелариски материјали. Исто така, можете да дизајнирате шик и чист изглед за вашата спална соба за да ги задржите сите ваши прибор за шминка, очните капаци и многу други козметика. Можете лесно да најдете печатење што одговара од илјадници обрасци. Создадете едноставен, чист и забавен изглед за да оди добро со кој било концепт или тема.

Главните карактеристики

Избор на клиент