Сојузнички месинг CV-32d Clearview Collection Wallид монтиран држач со точки со акценти сапун, сатен месинг
Новак

Сојузнички месинг CV-32d Clearview Collection Wallид монтиран држач со точки со акценти сапун, сатен месинг

DEN 1.67

Во достапна форма

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Акрилните компоненти суптилно го истакнуваат овој елегантен дизајн. Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Дизајнот поставен со wallидови е идеална употреба на простор. Обезбедени се лесни упатства за инсталација. Обезбеден ограничен живот. Направени од најдобрите цврсти месинг материјали. Акрилните компоненти суптилно го истакнуваат овој елегантен дизајн. Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Дизајнот поставен со wallидови е идеална употреба на простор. Обезбедени се лесни упатства за инсталација. Обезбеден ограничен живот. Клиентите ќе бидат импресионирани од овој сапун со сапун поставено како елегантно како и сите што ќе најдат во луксузни хотели. Со дизајн што одекнува на Баухаус, длабокото јадење го чува сапунот безбеден и на свое место! Ситно изработен од цврст месинг со акценти на чист акрилик создава уникатен дизајн за да го додадете завршниот допир во вашиот проект. Држачот на сапун за сад е завршен со нашите дизајнерски животни завршувања за да обезбедиме неспоредливи перформанси. Колекцијата Clear View има акрилни допири вметнати во дизајнот за да додадат забавен, модерен допир и избор на четири дизајни за да се вклучат во хардверот.

Главните карактеристики

Избор на клиент