Abzekh туш кади-складиште решетка за туширање кади полица 1 парчиња бања монтирана за складирање решетката бања лаварија за миење садови за тоалети за миење садови за
Новак

Abzekh туш кади-складиште решетка за туширање кади полица 1 парчиња бања монтирана за складирање решетката бања лаварија за миење садови за

DEN 0.33

Во достапна форма

Инсталација против замав - гумена глава за глава за туширање го поддржува кади за туширање одозгора, а налепниците за лепило се вклопуваат во ситница над кади за туширање за да го обезбедат на своето место одоздола Значи, нема да се исфрли од рамнотежата кога ќе земете шишиња во и надвор од тушот, што ви обезбедува подобро искуство за бања! Мултифункционален организатор кој трае - нашиот кади е погоден за повеќе опкружувања, како што се бања, кујна или влезна област. Лепилото може да задржи до 20 bs тежина, што е доволно дури и за големо семејство да ги чува сите ваши додатоци. Брзо исцедете - Кади за тушот на аголот доаѓа во дизајн на отворена мрежа за максимална вентилација на воздухот и испуштање на вода. Чувајте ги вашите производи за бања чисти. Решетката може да спречи паѓање на некои мали предмети. Нашата полица за бања може да носи до 30 фунти, не го притискајте шампонот тешко кога ќе го поставите на кади за туширање. Тоа може да предизвика надминување на границата што носи оптоварување. Одвојлив дизајн - Слободно можете да го земете организаторот на бањата Caddy од куките и да го исчистите производот секогаш кога ви треба комбинирање за да им овозможите на вашите кади за туширање чисти.

Главните карактеристики

Избор на клиент