Минксианг Рустикален Штала Врата Туш Завеси со Нелизгачки Килим Сет Фарма Земја Западен Дрвен Салон Туш Завеса и Душеци 72x72
Новак

Минксианг Рустикален Штала Врата Туш Завеси со Нелизгачки Килим Сет Фарма Земја Западен Дрвен Салон Туш Завеса и Душеци 72x72

DEN 3.33

Во достапна форма

Qustary & SISESSOFT комплетот за бања содржи 72x72 во рустикална завеса за туширање во штала и пријатен тепих за бања Завесата за туширање на вратата од шталата добро се завесува што нема да се залепи за вашата кожа што ви овозможува да уживате во визуелниот празник и времето за капење. Quosty BATHOOM retro design може да ја задржи фланелната ретро подлога за капење на место без да и наштети на површината на вашиот под. Ултра-мекиот фланелен материјал може да апсорбира вода за неколку минути што ќе ви помогне слободно да уживате во времето за капење. Qust ДИЗАЈН НА ВРАТАТА на ШТАЛАТА qust рустикалниот сет за завеси за туширање ја прифаќа технологијата ЗА HD печатење, а сопствениот дизајн може совршено да ја украси вашата постоечка бања за да го почувствувате силниот гроздобер стил на земја кога се капете дома. Qultre повеќе ПРИЛИКИ quarmhouse бања туш завеси може да се освежи вашата бања лесно и е широко се користи во различни ситуации како бања, кат, кујна, спална соба, дневна соба, балкон, канцеларија, итн. ❤【ГРИЖИ ИНСТРУКЦИИТЕ】 Машина перат со вода на собна температура е лесно да се грижат, На ретро дрво туш завеса е голема погодност избор носи сосема нов практично искуство за зафатен семејство. Qustary & SISESSOFT комплетот за бања содржи 72x72 во рустикална завеса за туширање во штала и пријатен тепих за бања. Завесата за туширање на вратата од шталата добро се завесува што нема да се залепи за вашата кожа што ви овозможува да уживате во визуелниот празник и времето за капење. Quosty BATHOOM retro design може да ја задржи фланелната ретро подлога за капење на место без да и наштети на површината на вашиот под. Ултра-мекиот фланелен материјал може да апсорбира вода за неколку минути што ќе ви помогне слободно да уживате во времето за капење.

Главните карактеристики

Избор на клиент