3drose златно срце со бисер на лента со лента на сатенски изглед и цвеќиња - крпи
Новак

3drose златно срце со бисер на лента со лента на сатенски изглед и цвеќиња - крпи

DEN 199.84

Во достапна форма

Големина на мијалник : 12 W x 11 H инчи може да се користи и како крпа за рака/лице Направено од 100% полиестер 100% памук од терилик. Машина за перење. Сликата нема да избледи по миењето. Уникатната крпа за крпа за миење на дизајнот е најдобра за лице и тело. Слика отпечатена на страна на полиестер/страната на крпа од територија. Одлична идеја за подароци за кој било празник или прилика. Лесна тежина и се склопува во компактна големина што треба да се користи во домот или салата. Златно срце со бисер на лента со лента на сатенски изглед и крпа за цвеќиња е одлично за употреба во кујната, бањата или салата. Оваа пешкир од 15 до 22 инчи, ви овозможува да ја прилагодите вашата соба со посебен дизајн или боја. Одлично за сушење садови, раце и лица. Погодно е да се стави во која било спортска торба. Сликата нема да избледи по миењето. Машинско миење, суво суво на ниско ниво, не бели.

Главните карактеристики

Избор на клиент