Диспензерот За Течен Лосион YYW Шише Со Диспензерот За Сапун Мермерна Керамичка Пумпа за Сапун, Диспензерот За Рачен Сапун од 350 мл, Диспензерот За Керамички Сапун За
Новак

Диспензерот За Течен Лосион YYW Шише Со Диспензерот За Сапун Мермерна Керамичка Пумпа за Сапун, Диспензерот За Рачен Сапун од 350 мл,

DEN 3.33

Во достапна форма

Qusture уникатен Дизајн-Елегантен и модерен дизајн на мермерни модели, стилот е модерен и класичен, многу лесен за совпаѓање со шалтерите за бања и кујна Капацитетот на диспензерот за керамички сапун е 350мл/11,84 мл, може да ги задоволи вашите потреби. Qually quality Ceramic - диспензерот за рачен сапун е изработен од висококвалитетен керамички материјал, со мазна и текстура површина. Сапунската пумпа од нерѓосувачки челик е изработена од висококвалитетен нерѓосувачки челик, што го прави поудобно притискање и не лепење на рацете. Дизајн од типот на притискање, удобен, нерѓосувачки челик и издржлив. Questle лесно За Чистење-Мазен керамички материјал, мазен и лесен за чистење, нема потреба да се грижите за тврдоглавоста на дамките. Безбеден е и лесен за чистење за секојдневна употреба, само исплакнете и избришете со мека крпа. Qustratile Сапун Диспензерот-countertop сапун диспензерот може да се користи во многу прилики, како што се домови, хотели, училишта, трговски центри, јавни места итн. Тоа може да се користи како диспензерот за различни лосион. Како што се диспензерот за рачен сапун, диспензерот за сапун за детергент, диспензерот за течен сапун или дозерот за сапун за лосион. Queft Совршен Подарок-стилскиот и практичен диспензер за сапуница е совршен подарок за подобрување на квалитетот на животот, а исто така е совршен подарок за пријателите и семејството. Добредојдовте во нашата продавница Нашата цел е да ги обезбедиме најдобрите производи и услуги за да ви го направиме животот поудобен и поудобен.Капацитет : 350мл (11.84 мл)Боја : Темно Зелена, Бела, Црна Уникатен Дизајн Елегантен и модерен дизајн на мермер, стилот е модерен и класичен, многу лесен за совпаѓање со шалтерите за бања и кујна.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Samsung DD61-00230A Дрис
Новак
Samsung DD61-00230A Дрис
Во достапна форма
DEN 2.00
Вреднување на стоката: