Здраво Простор Микрофибер Бања Мат Без Лизгање Зелена Монстера Лист Бања Килими Симпатична Бања Килим Кат Туш Вода Абсорбента Машина За Перење Растителни Дебели Т
Новак

Здраво Простор Микрофибер Бања Мат Без Лизгање Зелена Монстера Лист Бања Килими Симпатична Бања Килим Кат Туш Вода Абсорбента Машина

DEN 1.33

Во достапна форма

Големина и МАТЕРИЈАЛ : 16" х 24 " (40см х 60см) Мала подлога за капење Мекиот микрофибер материјал прави нашите килими за капење да се чувствуваат удобно. Заштита на животната средина тпр дното ја прави нашата тепих бања мат силна анти-лизгање, стабилна и не се менува. Нашите специјални занаети прават висококвалитетни душеци за капење без губење на косата. # ДОБРО АБСОРБЕНТА : подната подлога за капење изработена од суперфин Микрофибер има добри перформанси за апсорпција на вода. Може да апсорбира голема количина вода за неколку секунди и веднаш да се оддели сува и влажна. Секогаш кога ќе излезете од влажна бања, нашите подни душеци ќе ви донесат удобно и топло искуство. + ПОВЕЌЕКРАТНА употреба : нашите слатки зелени лисја меките душеци за капење може да се користат насекаде во вашиот дом, како што се страната на кадата, страната на мијалникот, дневната соба, бањата, кујната, спалната соба, пред вратата, спалната соба итн. # ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ : машинско перење или рачно перење и двете се ВО РЕД! Нашата подлога за бања што се пере прифаќа материјал од микрофибер и процесот на заклучување на влакна ги прави нашите подни душеци да не избледуваат, деформираат и да не губат коса за време на миењето на машината. Најдобар ПОДАРОК : имаме многу стилови да избереме за вас. Душеците за капење се совршени подароци за себе, семејството, партнерите, родителите, децата или пријателите. Тие ќе бидат изненадени кога ќе го добијат овој подарок На Нова година, Божиќ, Денот на Вљубените, Ноќта на Вештерките или роденденот. Доколку не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте не. ќе се потрудиме да се чувствувате задоволни во рок од 24 часа. Површината на нашата супер абсорбента микрофибер бања може брзо да апсорбира големи количини на вода. Уште поважно, по чистењето, ќебето за капење може брзо да се исуши, што е погодно за членовите на вашето домаќинство кога се тушираат во ист час.Мат брзо се суши и не е лесно да се одгледуваат бактерии.

Главните карактеристики

Избор на клиент