Бели Килими За Бања За Божиќни Автомобили Абсорбента Душеци За Врати Што Не Се Лизгаат Мек Тепих За Перење На Вратата За Кујнски Додатоци За Влез Во Бања 16х24 Инчи
Новак

Бели Килими За Бања За Божиќни Автомобили Абсорбента Душеци За Врати Што Не Се Лизгаат Мек Тепих За Перење На Вратата За Кујнски Додатоци За

DEN 2.33

Во достапна форма

Квалитетен Материјал : Нашите килими за капење се изработени од полиестерска ткаенина и мека мемориска пена со висока густина со неткаен материјал и задна страна со точки, повеќе анти-лизгачки и издржливи Уникатен Дизајн : ние обезбедуваме тепих со различни модели,моделот е отпечатен со користење на најновата технологија за термички трансфер, тој е светол и долготраен. Отпорни на нечистотија : нашите теписи користат издржливи полиестерски влакна, кои можат да ја изгребат нечистотијата, прашината, ронката, калта, тревата или снегот и да ја апсорбираат влагата од чевелот. Испрскајте надолу со млазница на градинарско црево или четкајте ја оваа врата што може да се пере. Соодветна Сцена : нашите затворени врати се совршен дизајн за домови со деца или домашни миленици. Одлична идеја за подарок за загревање на куќата. Ваш избор за вашиот дом, бања, тоалет, продавница, канцеларија, кујна, ресторан или влез во бар! Ќе направи неверојатна фокусна точка на кој било праг. Обезбедување на квалитет : ние секогаш инсистираме на обезбедување на купувачи со добро шопинг искуство, ако производот има проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас. Килимот за капење е прекрасен начин да додадете боја во секоја бања, внатрешна палуба, трем или влез. На вашите посетители ќе им се допадне живописниот поздрав што го добиваат кога ќе дојдат на посета.Иако денес има многу теписи за избор на пазарот, нашата подна подлога се издвојува од останатите на повеќе начини.- Прво, нашите теписи се прилично издржливи. Изработени се од мека полиестерска ткаенина, памук мезанин со истегнување на просторот со висока густина, апсорпција на вода, мек допир, фина пената, без топка, без избледување, средниот меѓуслој е мемориски сунѓер со висока густина, ефикасно ублажувајќи го притисокот на стапалото.

Главните карактеристики

Избор на клиент