Дубао за миење садови за четкичка за заби постави креативно семејство двојка дома држач за четкичка за заби, држач за миење на устата со две чаши
Новак

Дубао за миење садови за четкичка за заби постави креативно семејство двојка дома држач за четкичка за заби, држач за миење на

DEN 1.33

Во достапна форма

Име на производот : Сет на држач за четки за заби со двојна чаша Материјал за производи : ПП материјал. Големина на производот : 26. Боја на производот : Пинк. Големина на чашата : Долен дијаметар 6 см/висина 10,8 см. Име на производот : Сет на држач за четки за заби со двојна чаша. Материјал за производи : ПП материјал. Големина на производот : 26. Боја на производот : Пинк. Големина на чашата : Долен дијаметар 6 см/висина 10,8 см. Име на производот : држач за четки за заби со двојна чаша Поставен Производ Материјал : PP Material Product Големина : 26.5 CMProduct Боја : Големина на розово : Долна дијаметар 6см/висина 10.8cmproduct Карактеристики : 3 независни приклучоци за четка за заби, 1 независна позиција на заби, 2 утра. Користете материјали за да ве натераат безбедно и безбедно. 3 независни приклучоци за четки за заби, 1 независна положба за паста за заби, 2 чаши.

Главните карактеристики

Избор на клиент