Миаохи Секојдневна Употреба Крпи Бања Патување Спортски Крпи Памучни Крпи Додатоци За Бања
Новак

Миаохи Секојдневна Употреба Крпи Бања Патување Спортски Крпи Памучни Крпи Додатоци За Бања

DEN 1.33

Во достапна форма

Памук Ткаенината е апсорбирачка, мека и удобна. Природни меки, без избледување, без влакненца. Мека и пријателска за кожата е компатибилна со човечката кожа. Изработени од памучен материјал. Погоден за дома, бања, итн. Карактеристика : ткаенината е апсорбирачка, мека и удобна.Природни меки, без избледување, без влакненца.Мека и пријателска за кожата е компатибилна со човечката кожа.Изработени од памучен материјал.Погоден за дома, бања, итн.Материјал : Памучна боја : како што покажува сликата димензии : 33x73cm Package вклучува : пешкир*4 {други демо производи не се вклучени}забелешки : 1. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-3 см. Поради различните поставки на екранот и екранот на компјутерот, вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата.Ви благодариме за разбирањето!Дома И Кујна / Бања / Крпи / Комплети За Крпи.

Главните карактеристики

Избор на клиент