12 Пакет Пругасти Крпи За Плажа Рефус Преголеми Базени Пешкир Патување Пливање Бања Брз Сув Камп Пешкир Екстра Голем Лесен Пешкир За Жени Мажи Спа Теретана Меко Кад?
Новак

12 Пакет Пругасти Крпи За Плажа Рефус Преголеми Базени Пешкир Патување Пливање Бања Брз Сув Камп Пешкир Екстра Голем Лесен Пешкир За Жени Мажи

DEN 1151.84

Во достапна форма

Масовно Преголема Пешкир за Плажа со Пруги : пакетот доаѓа со 12 парчиња крпи за плажа со пруги во 4 бои, имено розова, сина, сива и зелена, 3 парчиња За секоја боја; Микрофибер пешкир за плажа е суштински додаток за одмор, класичните елементи на ленти не се лесни за излегување од мода, дизајнот е дарежлив и едноставен, ви дава чисто и освежувачко чувство, што ве прави вас или вашето семејство лесно да се издвоите од толпата Брза Сува Крпа за Плажа : песочните крпи за плажа за патување се изработени од микрофибер материјал (90% полиестер и 10% најлон), удобни и меки, дишат и имаат убава апсорпција на вода, можат да одржуваат трајна долга сувост и удобност и не се лесни за крцкање, кинење или бледнеење, може да ви служи долго време; оваа крпа за плажа од 200 ГСМ е доволно апсорбирачка за да ја избрише дополнителната вода, но доволно тенка за да се исуши многу побрзо. Повеќе Функции : преголемите крпи за плажа не само што можат да се сервираат како привремени навлаки при капење или пливање за да го покријат вашето тело, погодно за да ја смените облеката по желба, туку и ветроупорно и топло, така што нема да бидете ладни на плажа; тие исто така Можат да го чуваат вашето тело од песок; Забелешка : измијте ги крпите одделно од другите парчиња облека за да помогнете во намалувањето на преносот на влакненцата на другите парчиња облека. Голема Крпа За Базен : брзата сува абсорбента лесна крпа е правоаголна и мери прибл. 63 х 32 инчи/ 160 х 80 см, крпите за базен на плажа имаат големи димензии за повеќето луѓе да ги користат; Без разлика дали сте момче или девојче, дете или возрасен, можете да го користите за покривање на важни делови од вашето тело, можете да ги земете овие меки лесни крпи од микрофибер за патување, теретана, пливање, јога, ранци, кампување и други активности. Широка Употреба : меките крпи за туширање може да се сервираат како крпи за капење за домашна употреба, но и како душеци за јога, душеци за теретана, крпи за базен, душеци за пикник, душеци за плажа, пливање, пловење, кампување, спа, сауна, плажа и така натаму; пешкирот за плажа со пруги работи добро како хотелски крпи за базен, одморалиште крпи за плажа, крпи за бања за појадок или хотелски спа крпи, користете во теретана за покривање Клупи за вежбање со два слоја кадифен пешкир.

Главните карактеристики

Избор на клиент