Xjjzs полица не'рѓосувачки челик бања агол решетката за туширање шампон сапун козметички решетка за бања за бања
Новак

Xjjzs полица не'рѓосувачки челик бања агол решетката за туширање шампон сапун козметички решетка за бања за бања

DEN 508.80

Во достапна форма

Мултифункционална решетка за приказ : Направено од траен и издржлив материјал од не'рѓосувачки челик, што може да обезбеди решетката да се користи долго време без да предизвика оштетување Има голем капацитет на оптоварување, водоотпорен и анти-кавга. Многу погоден за влажни околини. Доста простор : доволно простор за чување и организирање на материјали за перење, кујнски алатки, украси, итн., Така што вашата куќа изгледа повеќе уредна. Одлично решение за паметно парови погодност со стилски дисплеј. Дизајн на дренажни дупки : Може да спречи вода да остане на полицата по туш, да ја направи суво и чисто и да ги спречи одгледување предмети на полицата. Лесно за инсталирање : Современите легла вклучуваат комплети за инсталација на хардвер. Само користете ги обезбедените завртки за да ги поправите, овие полиња можат да го облекуваат вашиот дом и просторијата за живеење. Мултифункционална решетка за приказ : Направено од траен и издржлив материјал од не'рѓосувачки челик, што може да обезбеди решетката да се користи долго време без да предизвика оштетување. Има голем капацитет на оптоварување, водоотпорен и анти-кавга. Многу погоден за влажни околини. Доста простор : доволно простор за чување и организирање на материјали за перење, кујнски алатки, украси, итн., Така што вашата куќа изгледа повеќе уредна. Одлично решение за паметно парови погодност со стилски дисплеј. Дизајн на дренажни дупки : Може да спречи вода да остане на полицата по туш, да ја направи суво и чисто и да ги спречи одгледување предмети на полицата. Лесно за инсталирање : Современите легла вклучуваат комплети за инсталација на хардвер.

Главните карактеристики

Избор на клиент