Чаша за Миење Уста hxnine, Чаша За Четкање Заби, Едноставна Домашна Чаша За Вода, Чаша За Перење Двојки, Проѕирен Резервоар За Заби Транспарентен Сиво
Новак

Чаша за Миење Уста hxnine, Чаша За Четкање Заби, Едноставна Домашна Чаша За Вода, Чаша За Перење Двојки, Проѕирен Резервоар За Заби

DEN 515.20

Во достапна форма

Чаша за Плакнење На Устата Измијте ги забите и исплакнете ја устата. Затворачот е елегантен со позлатени рачки во здрав материјал. Голем капацитет. Чаша за Плакнење На Устата. Измијте ги забите и исплакнете ја устата. Затворачот е елегантен со позлатени рачки во здрав материјал. Голем капацитет. Шема : еднобојна боја : проѕирна зелена, проѕирна сина, проѕирна сива, проѕирна портокалова, цврста зелена, цврста сина, цврста бела, Цврста портокалова Материјал : пп тежина : 90гр Капацитет : 201-300мл.

Главните карактеристики

Избор на клиент