3drose Shop Windows и ролетни, Понте Векио, Фиренца, Тоскана, Италија - крпи
Новак

3drose Shop Windows и ролетни, Понте Векио, Фиренца, Тоскана, Италија - крпи

DEN 1014.40

Во достапна форма

Големина на мијалник : 12 W x 11 H инчи може да се користи и како крпа за рака/лице Направено од 100% полиестер 100% памук од терилик. Машина за перење. Сликата нема да избледи по миењето. Уникатната крпа за крпа за миење на дизајнот е најдобра за лице и тело. Слика отпечатена на страна на полиестер/страната на крпа од територија. Одлична идеја за подароци за кој било празник или прилика. Лесна тежина и се склопува во компактна големина што треба да се користи во домот или салата. Големина на мијалник : 12 W x 11 H инчи може да се користи и како крпа за рака/лице. Направено од 100% полиестер 100% памук од терилик. Машина за перење. Сликата нема да избледи по миењето. Уникатната крпа за крпа за миење на дизајнот е најдобра за лице и тело. Слика отпечатена на страна на полиестер/страната на крпа од територија. Одлична идеја за подароци за кој било празник или прилика. Лесна тежина и се склопува во компактна големина што треба да се користи во домот или салата. Продавници за прозорци и ролетни, Понте Векио, Фиренца, Тоскана, Италија крпа е одлична за употреба во кујната, бањата или теретана.

Главните карактеристики

Избор на клиент