UXZDX 150w Интелигентни Термостатски Електрични Греење Пешкир Полица Решетката Јаглеродни Влакна Греење Домаќинство Пешкир Решетката Топла Пешкир Полица
Новак

UXZDX 150w Интелигентни Термостатски Електрични Греење Пешкир Полица Решетката Јаглеродни Влакна Греење Домаќинство Пешкир Решетката

DEN 223.84

Во достапна форма

Паметен лцд екран на допир IPX4 водоотпорен. режим на греење, режим на сушење, режим на постојана температура и режим на тајминг. Технологија за греење со јаглеродни влакна, паметна и заштеда на енергија. Лесен за инсталирање, може да обезбеди убава завршница на секоја бања. Паметен лцд екран на допир.IPX4 водоотпорен.режим на греење, режим на сушење, режим на постојана температура и режим на тајминг.Технологија за греење со јаглеродни влакна, паметна и заштеда на енергија.Лесен за инсталирање, може да обезбеди убава завршница на секоја бања. Спецификација : режим На Греење : греење на јаглеродни влакнипроизвод материјал : алуминиумска легура водоотпорен рејтинг : IPX4 Power : 150 WVoltage : 220v/50hzpower кабел должина : 1.5 MTemperature : 30-70 € Тајминг : 1-8 часа.Пакетот Вклучува : 1* пешкир решеткако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволителен одговор.

Главните карактеристики

Heating mode:
carbon fiber heating
Product material:
aluminum alloy
Waterproof rating:
IPX4
Power:
150W
Voltage:
220V/50Hz
Power cord length:
1.5M
Temperature:
30-70 ℃
Timing:
1-8 hours.
Package Include:
1* Towel rack:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer.:
paper towel holder for bathroom :

Избор на клиент