DOITOOL Деца Одговара На Децата Цртан Филм Држач За Четки за Заби Со Чаша За Плакнење Симпатична Бања Четка За Заби Ѕид Виси Организатор Чаша За Миење Уста Паста За Заб?
Новак

DOITOOL Деца Одговара На Децата Цртан Филм Држач За Четки за Заби Со Чаша За Плакнење Симпатична Бања Четка За Заби Ѕид Виси

DEN 158.24

Во достапна форма

Чаша за перење заби и држач за складирање, лесен за употреба, заштедете ги вашите напори Удар слободен, едноставен и лесен за инсталирање, многу лесен за употреба. Држачот за четка за заби може да биде погодно инсталиран на ѕидот без удирање. Совршен избор за да им го дадете на вашите деца, покажете им ја вашата љубов и грижа. Дизајн на лепило, овој држач за четка за заби монтиран на ѕид е лесен за инсталирање и отстранување. Опис нашиот држач за четки за заби и чаша можат да ја држат четката за заби на вашите деца со различни големини без да заземаат премногу простор. Тоа не може да се одржи четки за заби и паста за заби, но, исто така, може да се одржи чешел, итн. лесно задоволете ја вашата различна потреба, донесете огромни погодни за секојдневниот живот. Карактеристики-Материјал : ПП-Боја : Зелена.- Големина : 18х9см.- Држачот за четка за заби може да биде погодно инсталиран на ѕидот без удирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент