Гил Брзо Сува Качулка Микрофибер Менување Наметка, Пешкир , Пончо-Идеален За Плажа, Пливање, Спортови На Вода
Новак

Гил Брзо Сува Качулка Микрофибер Менување Наметка, Пешкир , Пончо-Идеален За Плажа, Пливање, Спортови На Вода

DEN 3.33

Во достапна форма

80% Полиестер/20% Полиамид Затворање на вратоврската. Само Суво Чисто. Големина-1 ГОЛЕМИНА. Преголема супер абсорбента и брзо сушење оваа облека што се менува е идеална за промена во јавноста. Чувајте топло додека се менувате од влажната облека безбедно во знаењето дека сте целосно покриени. Мек допир висок мансарда термички материјал. Великодушно одговара за менување на влажна облека. Голем волумен хауба и предниот џеб. 80% Полиестер 20% Полиамид. Машинско Перење 30°C. Немојте Да Се Исушите. Немојте Да Се Исушите. Измијте со слични бои. Измијте пред употреба. Дизајнирана да биде супер абсорбента и брзо сушење, Облеката што Се Менува има конструкција на термички микрофибер со висока мансарда и технологија за брзо сушење. Со практичен широк преден џеб, качулка со голем волумен и дарежливо вклопување, оваа наметка дава максимална удобност при менување на влажна облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент