Stride Rite 360 ​​Unisex-дете Наташа Патика
Новак

Stride Rite 360 ​​Unisex-дете Наташа Патика

DEN 0.67

Во достапна форма

Направени во САД или увезени Стилски чевли за новороденчиња : Овие извонредно стилски чевли за девојчиња ги имаат сите свои основи покриени со модерен горниот блок во боја и сериозно стабилизирачки дизајн со заоблен раб. Изградени за удобност : Нашите чевли за девојчиња имаат систем со двојно вклопување со отстранлив чорап, што ги трансформира вашите патики на мали деца во пошироко вклопување; Подножјето на мемориската пена обезбедува удобно подлога на нозете. Погоден дизајн : Комплетен со преголеми отвори, нашите чевли за девојчиња за деца се исклучително лесни за ставање или полетување и имаат прилагодливо затворање на двојна кука и јамка. Лесно за чистење : чевлите за пешачење на „Стрид Рит“ се 100% машини што се перат. Стрид обред 360 чевли за мали деца, прва чевли за девојки Наташа за девојчиња, каки (големина 5).

Главните карактеристики

Избор на клиент