Дете, Младост, Бебе Божиќ Празник Кошула-Дедо Еднорог, Божиќ Камион, Дедо Диносаурус, И Кристал Дрво
Новак

Дете, Младост, Бебе Божиќ Празник Кошула-Дедо Еднорог, Божиќ Камион, Дедо Диносаурус, И Кристал Дрво

DEN 303.84

Во достапна форма

полиестерски памук Повлечете го затворањето. Машинско Перење. 3 достапни Дизајни-Божиќен Еднорог, Божиќен Камион, Новогодишна Елка и Диносаурус. Поли/памучна мешавина ткаенина дава дишење и меко чувство. Машинско перење, мешавина од полиестер ќе го ограничи намалувањето. ***ЗЕЛЕНИОТ РАКАВ 3/4 РАБОТИ СО ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА*** ви препорачуваме да нарачате големина помала од вообичаеното. Возрасни појавување опции За дрво И камион дизајни. Ве молиме погледнете ги нашите други огласи. полиестерски памук. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. 3 достапни Дизајни-Божиќен Еднорог, Божиќен Камион, Новогодишна Елка и Диносаурус. Поли/памучна мешавина ткаенина дава дишење и меко чувство. Машинско перење, мешавина од полиестер ќе го ограничи намалувањето. ***ЗЕЛЕНИОТ РАКАВ 3/4 РАБОТИ СО ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА*** ви препорачуваме да нарачате големина помала од вообичаеното.

Главните карактеристики

Избор на клиент