Цетепи Бебе Девојка Облека Новороденче Ромпер Возбуда Ракав Кратки Фармерки Здолниште Со Лента За Глава Новороденче Облека Во Собата 0-18 Месеци
Новак

Цетепи Бебе Девојка Облека Новороденче Ромпер Возбуда Ракав Кратки Фармерки Здолниште Со Лента За Глава Новороденче Облека Во Собата 0-18

DEN 3.33

Во достапна форма

95% Памук, 5% Спандекс Предвремено затворање. Машинско Перење. Материјал : ребро плетена памучна ткаенина, мека текстура, дише и флексибилна, висококвалитетна ткаенина, удобна нега за кожата на вашето бебе. Дизајн : Облека за девојчиња со еднобојна Боја во комбинација со плисиран ракав ромпер и плисирано тексас здолниште е многу модерно, а прекрасната лента за глава ќе ја направи вашата девојка послатка. Дизајнот на тркалезниот врат е лесен за ставање и исклучување, а дизајнот на еластичниот појас е лесен за движење. Ромперот има цврст дизајн на копчиња што го олеснува менувањето пелени. Големини : 0-3 месеци бебе девојка облека, 3-6 месеци бебе девојка облека, 6-9 месеци бебе девојка облека, 9-12 месеци бебе девојкаumn облека,12-18 месеци девојка облека. Повод : облеката За девојчиња за Бебиња е совршен подарок за бебиња, погоден за секојдневно носење, носење дивеч, фотографија, на отворено, роденден, Божиќ и други празници. Забелешка : ве Молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Машина што може да се пере, подобро е да ја измиете рачно за прв пат. Не пеглајте и не избелувајте. Карактеристики : 95% памук, 5% спандекс ткаенина, материјал што дише и лесен, удобен за вграден ромпер тексас здолниште, мека текстура, дише и флексибилен, нема штета на шмекерот за девојчиња за девојчиња и набраздено тексас здолниште со набразден дизајн, не секогаш модерен, ќе го направи вашето бебе послатка ткаенина со ленти со еластичен струк и дизајн на затворање, ќе го олесни носењето на вашето бебе и променете пелени едноставен костум во цврста боја, погоден за секоја пригодакако да ја изберете вистинската големина за вашето дете поради рачно мерење, може да биде 1-3 сантиметри, но ова е разумен опсег.

Главните карактеристики

Избор на клиент