Келвин Клајн Бебе Момчиња 4 Парчиња Панталони Поставени Со Чорапи
Новак

Келвин Клајн Бебе Момчиња 4 Парчиња Панталони Поставени Со Чорапи

DEN 2.00

Во достапна форма

60% Памук 40% Поли-Плете Повлечете го затворањето. Машинско Перење. УДОБЕН ГЛАВЕН : ултра мек сет за панталони е неопходност во секоја детска гардероба. Одликувајќи се со стилски дизајн и лесно затворање, нашиот комплет за панталони е совршен за секојдневно секојдневно носење, лежење или активна игра. ВРВЕН КВАЛИТЕТ : ние користиме висококвалитетни материјали во целата облека на нашите деца за да обезбедиме максимална удобност, долговечност и трајна моќност. Секогаш меко и удобно вклопување. СОВРШЕН ПОДАРОК : одлична облека за подароци!. КЕЛВИН КЛАЈН : Основан Во Њујорк во 1968 година и признат ширум светот како врвен бренд за моден начин на живот, Келвин Клајн ги издигнува секојдневните најважни работи на глобално иконски статус. Нашиот модерен и минималистички пристап кон дизајнот и автентичната врска со културата одекна низ генерациите повеќе од 50 години.

Главните карактеристики

Избор на клиент