Лажниот елек -облека на момчето на бебето на типан, облечена од 2 парчиња облека за облекување 12 месеци - 5 години
Новак

Лажниот елек -облека на момчето на бебето на типан, облечена од 2 парчиња облека за облекување 12 месеци - 5 години

DEN 3.00

Во достапна форма

Убавата изработка ја прави облеката да изгледа многу убава и дарежлива, овој костум за момче мора да биде првиот избор на многу мајки Копчето за оваа свадбена облека за момчиња за деца е многу погодно да се облече или полетува. Класично затворање на вратот и копчињата од јака; Панталоните се дизајнирани со еластична лента за половината, му даваат на бебето најдобрата удобност. Оваа симпатична облека за облекување на мали момчиња е направена за памук. Пријателска за кожа и удобно, меко за допир. Манжетната има копче за да го направи отворено и затворено, а големината и еластичноста можат лесно да се прилагодат. Едно парче маица со лажен елек и панталони, исто така, Боути може да биде отстранлива, лесна за математика со други лакови или вратоврска. Може да го натера вашето момче да изгледа убаво и да биде во фокусот во секоја пригода. Пакет вклучува : 1 лажна кошула за елек + 1 панталони + 1 bowtie. Мешавина од памук. Затворање на копчињата. Пакет вклучува : 1 лажна кошула за елек + 1 панталони + 1 bowtie. Материјал : Направено од мешавина од памук; Мека, дише и пријателска за кожата, безопасна за кожата на вашето момче. Функција : Едно парче маица со лажен елек и панталони, исто така, Боути може да биде отстранлив, лесен за математика со други лакови или вратоврска. Може да го натера вашето момче да изгледа убаво и да биде во фокусот во секоја пригода. Очена : Погодно е за момчињата кои се 1-5Т во пролет, лето и есен. : Класично затворање на вратот и копчињата од јака; Панталоните се дизајнирани со еластична лента за половината, му даваат на бебето најдобрата удобност.

Главните карактеристики

Избор на клиент