Wafunne Бебе чорапи за новороденчиња за момчиња за девојчиња за девојчиња за девојчиња
Новак

Wafunne Бебе чорапи за новороденчиња за момчиња за девојчиња за девојчиња за девојчиња

DEN 191.84

Во достапна форма

Ние го дизајнираме во сет на цврста боја, во споредба со оние со обрасци, обичните чорапи имаат помалку остатоци од навој внатре, така што деликатната кожа на бебето може да биде заштитена подобро 3 класични бои за ваш избор : бела, сива и розова. Погодни и за бебешки момчиња и за девојчиња. Уште изнервирани со наоѓање чорапи во парови еден по еден откако ќе ги ставите во машина? -Изберете ги нашите чорапи поставени, тогаш никогаш нема да се мачите од тоа! За 6-12 пара чорапи во иста боја, секој може да се земе како пар. Памук, спандекс. Неутрална боја : Направивме повеќето чорапи поставени во исти неутрални бои, освен да ги најдете во пар еден по еден, откако ги стававте чорапите во машина за перење. Големина : Ние носиме 3 големина за деца во различна возраст, со големина за новороденче 6-12 месеци, големина m одговара за дете од 1-3 години, големина l одговара за 3-5 години мали девојчиња и момчиња. Подарок за договор : Исто така, може да биде добар избор како подарок за прилика, како што се роденден, Божиќ, Велигден, итн. Совети : Бидејќи нашите чорапи се прават од памук и не се третирани од индустриски омекнувач, предлагаме да го измиете во машина пред прво Користете, така што тие ќе донесат помеко и поудобно искуство со носење на вашето малечко : -). Памук, спандекс.

Главните карактеристики

Избор на клиент