Бебе девојче кариран фустан симпатична дете без ракави гингам фустан руфли чипка принцеза роденденска забава облека
Новак

Бебе девојче кариран фустан симпатична дете без ракави гингам фустан руфли чипка принцеза роденденска забава облека

DEN 1.00

Во достапна форма

✤ Облека со карирани девојки, изработена од избрана ткаенина со висок степен, мека, дише и пријателска за кожата за носење, со памук наредени да и понудат најдобро искуство со носење Само миење на рацете. ✤ Облека за готвачи на бебиња : Оваа новороденче „Бебе црно бело карирано готвач“ вклучува готвач Ромпер, шорцеви од гингам, капа за готвачи и кариран лак. Овој симпатичен готвач на готвач има лажен џеб, наведен во црни линии со печатени „една“ букви на него, направете го вашето бебе повеќе слатко. Класични црно -бели карирани шорцеви, а потоа со капа на готвач, го прави вашето бебе да изгледа како вистински готвач или пекари. ✤ Костум за бебиња за готвачи Бејкер : Симпатичната облека за готвење на готвачи за бебешки девојчиња, фустан со црвена карирана бебе, дизајниран со чипка и без грб додава поголема скриен. Печатено со буквата „Една“ од предната страна, која е украсена со пенливи сјај, толку убави и шармантни. Бебето црвено гингам фустан доаѓа со Bowktie и капа за готвачи за да се облекува симпатична костум на мали готвачи. ✤ Baby Cooking and Baking Dress Up : Baby cook theme plaid outfits bakers costume, suitable for newborn chef gifts, baby chef birthday party, baking game, baking photo shoot, baby chef photoshoot props, cook role play, baker cosplay, chef dress up, Бебе кујна тематска забава, трик за Ноќта на вештерките или лекување.

Главните карактеристики

Избор на клиент