Синергија дигитален монитор за бебиња батерија, компатибилна со Astra BE3872 Бебе монитор, ултра висок капацитет, замена за GP 60AAAH3BMXZ батерија
Новак

Синергија дигитален монитор за бебиња батерија, компатибилна со Astra BE3872 Бебе монитор, ултра висок капацитет, замена за GP 60AAAH3BMXZ

DEN 2.33

Во достапна форма

Батеријата за полнење компатибилна со GP 60 AAAH3 BMXZ Работи за Astra BE3872 Бебе монитор и многу други модели. Оваа батерија е направена со високо квалитетни јапонски ќелии, таа е дизајнирана да ги исполни или надминува оригиналните перформанси на батеријата. Долготрајна, ултра батерија со капацитет-ограничена 3-годишна гаранција. Синергија дигитален батерија за монитор за бебиња, компатибилна со Astra BE3872 Baby Monitor, (Ni-MH, 3.6 V, 700m Ah) Ултра висок капацитет, замена за GP 60 AAAH3 BMXZ Спецификации на батеријата : Ni-MHVOLTAGE : 3.6 VCAPACITION За : Astra BE3872 Бебе монитор и многу други.

Главните карактеристики

Избор на клиент