Еквус 6262 2 Електрични Мерач На Температурата На Водата, Црна
Новак

Еквус 6262 2 Електрични Мерач На Температурата На Водата, Црна

DEN 3.33

Во достапна форма

100° - 280° F / 40 ° - 130 ° C Задно Осветлено осветлување за ноќна употреба. 90 степен аналогни игла замав обезбедува сигурен перформанси на буџетот. Дизајнот на задниот пресврт на прстенот го прави монтирањето едноставно. Вклучува 1/8 нпт сензор, 1/2 НПТ, 3/8 НПТ и м16х1, 5 адаптер чаури.

Главните карактеристики

Избор на клиент