2 лифт за гас од предниот аспиратор ги поддржува ударите на ударите за 2005-2012 година Chevrolet Corvette
Новак

2 лифт за гас од предниот аспиратор ги поддржува ударите на ударите за 2005-2012 година Chevrolet Corvette

DEN 329.44

Во достапна форма

? Висококвалитетна OEM замена на предниот аспиратор за поддршка на предниот аспиратор Шокови на шипки, точна оригиналната опрема ; ? 【Поставување】 Преден аспиратор | Совршено одговара 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2012 2012 2012 2012 2012 2012 Chevrolet Corvette Base Coupe Z06 Coupe Base Conternatible Grand Sport Convertible;. ? ? 【Компресирана должина】 11,75 инчи; Проширена должина : 15,25 инчи; Мозочен удар : 3,50 инчи; Дијаметар на прачка : 0,31 инч;. Ќе се понуди нов пакет доколку се појават квалитетни дефекти. Добредојдовте да кликнете на „Прашајте го продавачот“ покрај вашата нарачка за навремена помош!. 2010-2012 Chevrolet Corvette Grand Sport Convertible 2 врати. 2010-2012 Chevrolet Corvette Grand Sport Coupe 2-врата. 2010-2011 Chevrolet Corvette Z06 Coupe 2-врата. 2009-2012 Chevrolet Corvette ZR1 Coupe 2-врата. 2006-2012 Chevrolet Corvette Z06 Coupe 2-врата.

Главните карактеристики

Избор на клиент