Моќност Стоп KC2165 - 36 Фронт Z36 Камион И Влечна Сопирачка Комплет Со Дебеломер
Новак

Моќност Стоп KC2165 - 36 Фронт Z36 Камион И Влечна Сопирачка Комплет Со Дебеломер

DEN 3.00

Во достапна форма

Компонентите се дизајнирани да се справат со стресот на влечење, влечење, планинско возење и подигнати камиони Перформанси на сопирање без прашина. Керамичката формула Z36 Од Јаглеродни Влакна обезбедува екстремни перформанси на сопирање што ги бара вашиот камион или 4x4. Премиум шимовите од нерѓосувачки челик обезбедуваат подобра дисипација на топлина за подобрена моќ на запирање практично без бучава. Дупчените и дупчените ротори ги одржуваат вашите сопирачки ладни дури и во најекстремни услови. Комплетот за Сопирање На Камионот Z36 И Перформансите на Влечење обезбедува супериорна моќ на запирање што ја бараат оние што влечат чамци, влечат товари, се справуваат со планини, креваат камиони и играат во најтешки услови. Роторите на сопирачките се дупчат за да ги намалат температурите при екстремно сопирање и дупчиња за да ги избришат сите остатоци за постојан контакт со подлогата. Во комбинација со нашата формулација на триење на триење Со јаглеродни Влакна Z36, можете самоуверено да ја турнете вашата опрема до крај и да изгледате добро правејќи го тоа со црвени дебеломерни сопирачки во прав. Комплетите за сопирање за Напојување вклучуваат комплетен сет на вкрстени дупчат и дупчиња ротори, црвени дебеломерни сопирачки обложени со прав и керамички влошки Со Екстремни перформанси Со јаглеродни Влакна Z36.

Главните карактеристики

Избор на клиент