Нова Пумпа За Гориво Компатибилна Со Сузуки Иназума 2013-2020, Заменува 15100-48Х02
Новак

Нова Пумпа За Гориво Компатибилна Со Сузуки Иназума 2013-2020, Заменува 15100-48Х02

DEN 622.08

Во достапна форма

Состојба : Нова Директна оем замена ЗА АКЦИИ ОЕМ ПУМПИ кои се погрешни. Проток : 100-120 Литри На Час. Дијаметар На Телото на Пумпата : 3,5 см. Ако имате некое прашање,испратете ни порака, одговорете во рок од 12 часа. Производ 1 година гаранција. 1, Состојба : 100% нови 2, дијаметар на телото На Пумпата : 35мм 3, Влезен Напон : 12в 4, Оваа пумпа ЗА гориво е пумпа ЗА замена НА ОЕМ 5, филтер и комплети, вклучително и како што покажува сликата 6, вклучена Количина : 1 Еез Пумпа за Гориво и 1 парчиња Филтер.

Главните карактеристики

Избор на клиент