Заптивка за излез на вода Фел-Про 35442
Новак

Заптивка за излез на вода Фел-Про 35442

DEN 780.80

Во достапна форма

Заптивка за излез на вода Ги исполнува или ги надминува сите спецификации на оригинална опрема. Специфичен дизајн на апликација. Произведено за околината за поправка на запечатување. Потврдено за вклопување. Заптивка за излез на вода. Ги исполнува или ги надминува сите спецификации на оригинална опрема. Специфичен дизајн на апликација. Произведено за околината за поправка на запечатување. Потврдено за вклопување. Фелпро -дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со примена на материјали за да ви дадат решенија за запечатување со доверба на професионалци за перформанси и издржливост.

Главните карактеристики

Избор на клиент