Pro 60V 2.0 AH батерија
Новак

Pro 60V 2.0 AH батерија

DEN 1119.84

Во достапна форма

60-волт Li-јонската батерија обезбедува без згасна моќност без губење на меморијата по полнењето Индикаторот за гориво на батеријата на одборот овозможува по барање на преостаната моќност. Наплати за 60 минути со користење на полначот на Green Works. Компатибилен со сите алатки на Green Works 60-волти. Дизајнирано со средна/тешка граница и материјали.

Главните карактеристики

Избор на клиент