Коњ Ѓердан Коњ Подароци За Девојки, Срцето Почетна Ѓердан Ч Коњ Ѓердани За Девојки Жени Коњ Накит Ѓердан Мали Девојчиња Ѓердани Деца Накит За Девојки Писмо Почетна
Новак

Коњ Ѓердан Коњ Подароци За Девојки, Срцето Почетна Ѓердан Ч Коњ Ѓердани За Девојки Жени Коњ Накит Ѓердан Мали Девојчиња Ѓердани Деца Накит

DEN 255.84

Во достапна форма

КОЊ ЃЕРДАН ЗА ДЕВОЈКИ : Коњите претставуваат ентузијазам, благородништво, чистота и убавина Како деца накит за девојки ѓердани, ние цврсто веруваме дека коњ ѓердан ќе донесе повеќе среќа и среќа на девојките жени, така што тие можат да го поминат секој ден среќно. Материјал : овој коњски ѓердан е изработен од висококвалитетен месинг, без олово и без никли, пријателски настроен кон луѓето со чувствителна кожа, површината на ѓерданот на коњските девојки нема лесно да ја промени бојата. Како подароци за коњи за девојки, ова е добар избор. 14к бело позлатен ѓердан со приврзок за срце и украсен со ААААА+ кубен кристал Од Цирконија, вкусен и убав!. ОДЛИЧНИ ПОДАРОЦИ ЗА ЦРЕВО ЗА ДЕВОЈЧИЊА : овој коњ подароци за девојки ќе ви бидат доставени во извонредно пакување. Овој коњ ѓердан е погоден за разни фестивали, вклучувајќи НОВА година, Денот на Благодарноста, Божиќ, Денот на Вљубените и така натаму. ПРИЛАГОДЛИВА ГОЛЕМИНА : како еден од накитот за мали девојчиња, неговата големина е многу погодна за девојчиња, 16+"2" инчи, можете да ги прилагодите овие ѓердани за девојки според вашата големина. УСЛУГА ПО ПРОДАЖБАТА : ве Молиме известете ни дали има некаков проблем со квалитетот на ѓерданот за коњи, ние ќе ви одговориме за прв пат. Посакувам да имате убаво шопинг искуство тука. Различни букви претставуваат различно значење, можеби тоа може да биде приказна, искуство, врска. Со еден збор, овој коњски ѓердан е предмет што вреди да се снима.

Главните карактеристики

Избор на клиент