Најк [654275-012] Huarache Run GS Grade School Shice Nikecool Grey/Cl Greym
Новак

Најк [654275-012] Huarache Run GS Grade School Shice Nikecool Grey/Cl Greym

DEN 1.00

Во достапна форма

Кожен ѓон Првично дизајниран за извршување на перформансите, амортизацијата на Nike Air обезбедува трајна удобност. Средна плоча од пена се чувствува мека и пролетна. Иконски клип на потпетици и соблечена брендирање на раните 90-ти изглед што го сакате. Горниот располага со воздушна, неопрено-ткаенина како додадена удобност и лесен стил. Перномиран внатрешен ракав се протега на ногата за персонализирано вклопување. Првично дизајниран за извршување на перформансите, амортизацијата на Nike Air обезбедува трајна удобност. Средна плоча од пена се чувствува мека и пролетна. Иконски клип на потпетици и соблечена брендирање на раните 90-ти изглед што го сакате. Горниот располага со воздушна, неопрено-ткаенина како додадена удобност и лесен стил. Перномиран внатрешен ракав се протега на ногата за персонализирано вклопување. Nike Huarache Run Boys Shoes.

Главните карактеристики

Избор на клиент