Huimingda Девојки девојки 2 парчиња Атлетик танц облека јога спортски градник култура со плен шорцеви за спортски гимнастика спорт
Новак

Huimingda Девојки девојки 2 парчиња Атлетик танц облека јога спортски градник култура со плен шорцеви за спортски гимнастика спорт

DEN 166.24

Во достапна форма

100% полиестер Повлекување на затворање. Само миење на рацете. Врвот е изработен од полиестерски материјал, миење на рацете, меко и дише за носење. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Ленти вкрстено предно, квадратно деколте, цврста боја. Повлечете го затворањето, тенок вклоп. Совпаѓање на шорцеви со еластична лента за половината, каиш крст на половината за декорација. Совршена облека за јога, вежбање, фитнес, секаков вид тренинг или секојдневна употреба. Сет вклучуваат : 1 парчиња врв, 1 пар кратки панталони Состојба : Ново со материјал за ознака : Полиестерска ознака бр .- | - Препорачана големина - | градите |- -Должина на врвот (исклучете ја лентата) - | кратка половината - 6 | - 6 - -| - 20,5 ''/52cm - | - 4.3 ''/11cm | 21.3 ''/54cm - 8 | - 8 | - 22.4 ''/57cm - | - 5.1 ''/13cm | - 22.

Главните карактеристики

Избор на клиент