Педипед Оригинали Мартин Сандал
Новак

Педипед Оригинали Мартин Сандал

DEN 471.04

Во достапна форма

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Лесен, флексибилен, без обележување, нелизгачки ѓон. Кожа обложена за удобност и дишење. Велкро прилагодливи. Дизајниран специјално за деца кои штотуку учат да одат. Прифатено од американската подијатриска медицинска асоцијација. Кул и класичен Мартин е лесен избор поради неговата разноврсност и стил. Овој чевел оди со речиси се и неговото уникатно шиење му дава привлечна привлечност. • Сите кожни горни и облоги • Целиот кожен ѓон • велкро затворање за лесно вклучување и исклучување • Одобрено Од Американската Подијатриска Медицинска Асоцијација За промовирање на здрав развој На стапалата Дизајнирани Со љубов, обувките Со педип комбинираат удобност и мода во чевли што се препорачуваат од педијатар. Нивната конструкција им овозможува на бебињата да ја почувствуваат земјата под нозете додека учат како да одат и да развијат сила на стапалото додека се фаќаат со малите прсти.

Главните карактеристики

Избор на клиент