Служба за слатки уметности Детски духови од сунѓерско руно - Худи за деца со печатење на лисици - качулка за цртани филмови за деца
Новак

Служба за слатки уметности Детски духови од сунѓерско руно - Худи за деца со печатење на лисици - качулка за цртани филмови за деца

DEN 559.84

Во достапна форма

52% памук на авиокомпанија, 48% поли Направено во САД. Повлечете го затворањето. Фокс печатењето не е обично парче облека. Неговиот аспиратор и вратот со врвови, плус ребрести манжетни и лента за половината, сите обезбедуваат удобно вклопување. Цртаниот филм е гордо направен со 7x помалку вода од просечните производители, во објекти што се пријателски за рециклирање кои исто така гарантираат услови за нула џемпери. Нашиот чист памук на авиокомпанијата е чешлана и прстен за текстура и се чувствува за разлика од кој било друг. Симпатична уметност е направена од 52% памук на авиокомпанија, 48% поли (атлетски хедер е направен од 90% памук на авиокомпанија, 10% поли). Изборот што мора да го има за карактеристичен стил, оваа џемпер со качулка со качулка е забавен избор за секојдневно носење. Носете го сами или како слој, оваа худи за деца е совршена за сите ваши вежби со ладно време.

Главните карактеристики

Избор на клиент