Случајот за заштитник на екран на вики долина за Apple Watch SE/Series 6/5/4,40mm TPU целосна покриеност на покриеност на одбраната на одбраната-црно + црно + црно
Новак

Случајот за заштитник на екран на вики долина за Apple Watch SE/Series 6/5/4,40mm TPU целосна покриеност на покриеност на одбраната

DEN 0.33

Во достапна форма

** Компатибилен ** 40мм за заштита на екранот за гледање, вграден во TPU компатибилен со Apple Watch SE (2020) Серија 6 (2020) Серија 5 (2019) /Apple Watch Series 4 (2018) Не за Apple Watch Series 3 2 1.* *Паметно декретиран ** 360 степени Севкупно заштитен случај овозможува пристап до сите контроли, копчиња, сензори и рабовите на Apple Watch. Наплатете директно, не треба да го соблекувате случајот Smart Watch. ** Без отпечаток од прсти ** Заштитно куќиште на екранот TPU Не дозволувајте да се случи отпечатокот, проверете дали вашиот Apple Watch е чист и чист. ** Доказ за шок ** Заштитни случаи на целосни рабови понуди целосна заштита на вашиот i Watch против гребнатини, капки и испакнатини. ** Мулти боја ** Вики долина нуди мулти боја за вашиот Apple Watch SE/6 5/4, брилијантни бои го прават животот шарен.

Главните карактеристики

Избор на клиент