TVACHE Selfie Stick and Tripod - Extendable Bluetooth Далечински управувач на држачот на телефонот, лесен, компатибилен со iPhone 13 12 11 Pro Max XR X 8 7 6 Plus, Samsung Galaxy S21/S20 Fe/S10, Android, повеќе
Новак

TVACHE Selfie Stick and Tripod - Extendable Bluetooth Далечински управувач на држачот на телефонот, лесен, компатибилен со iPhone

DEN 383.84

Во достапна форма

Зошто да изберете TVache Selfie Stick Tripod со далечински бленда Bluetooth? ✔ Светла тежина Галакси Белешка 10/Белешка 10/S20/S20/S20 Ultra/S10/S10/Note 9/S9/S9/Note 8/Note 5/S8/S8, Huawei P10/P9 и повеќе. Со држач за монтирање на 1/4 фотоапарати и неговиот монтиран Болт, работете како штанд на Go Pro. Мултифункционален 4 во 1 селфи стап за селфи стапче за држење на рака, или режим на статисти за статив за телефон/Go Pro/мала камера за ваш избор. Безжичен селфи стап TVAChe Wireless Selfie Selfie го поедностави вашиот живот. Идеален држач за десктоп телефон за учење или работа преку Интернет, споделување на шминка, упатства за готвење и фитнес, гледање видеа, правење видео повици, снимање на вашиот домашен живот, фотографирање на групни фотографии со семејство, телекомуникации, читање и ослободување на вашите раце за да направите нешто. Безжична далечинска поддршка на Bluetooth 10m, далечински управувач, бесплатни вашите раце, лесни за употреба и удобно да фотографирате/видеа за блиска само-фотографија или да ја проширите на широка глетка. Силен и стабилен дизајн Премиум алуминиумски стап и засилен статив го прават стативот постабилен, удобен за слика на долги растојанија или снимање филм со Bluetooth за забава, патување и видео разговор. Преносен и компактен со тежина од 159g и 7,5in склопена големина, многу мини и удобен за носење во вашиот џеб или торба. Белешка : Ако сметате дека далечинскиот управувач е само да зумира/надвор, треба да го поставите вашиот мобилен телефон. Отворете „камера“ и само поставете „Контрола на јачината на звукот“ како „активирање“, тогаш сите во ред. 【Селфи стап со далечински управувач】 4 во 1 селфи статив со вграден отстранлив безжичен далечински управувач на Bluetooth (Max Range : 33ft), не само што ви овозможува да земете селфи-фототографија, туку и вие би можеле да го одделите контролорот за да фотографирате во различни групи на различни прилики, како што се забави, дипломирање, свадба, патување. Ослободете ги рацете и поудобно за употреба. Добро за подароци. 【Продолжува и преклопливи селфи стапчиња за телефон】 Ова селфи штанд со 7,5in склопена големина и до 32,3 '' Должина на продолжување, го прават тоа многу погоден за фотографирање. Лесна тежина и компактен дизајн е погодно за да го земете во џеб или торба кога патувате, спорт на отворено за снимање на различни прекрасни моменти. 【Прилагодлив држач за телефон и селфи】 225 ° глава за ротација со прилагодливо копче за ротација на копчето + 360 °, лесен за употреба, можете да го ротирате и да изберете режим на пејзаж или портрет камера за повеќе-аголни фотографии, земајќи селфи или групни слики по слободно .

Главните карактеристики

Избор на клиент